Mardin Otelleri

29 Eki

Mardin Otelleri

Eski İpekyolu güzergahında olan ve tarihi ile büyüleyen Mardin her yıl binler yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Şehrin camileri, manastırları, türbeleri, taş evleri ve kervansarayları ile ziyaretçilere unutulmaz anılar bırakıyor. Mardin otelleri de ziyaretçilere kusursuz bir tatil yaşamaları için tüm olanakları ile konuklarına hizmet vermekte. Şehrin yöresel yemekleri ve misafirperver karşılama anlayışı ile hizmetlerine devam eden otellere her cadde başında rastlamak mümkün.

Tarihi Otellerde Unutulmaz Tatil

Mardin otelleri arasında en sık rastlanan tarihi kervansaraylar misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak için hizmet veriyor. Taş ve kiriş duvarlar oyma işçiliğinin en güzel tabloları gibi geleni karşılıyor. Bu otellerde yaz aylarında serin kış aylarında ise sıcak bir atmosfer yakalamak mümkün. Otellerin dışı gibi içi de taş oyma sanatının en güzel köşelerinden ayrılmış. Modern otel anlayışındaki tüm hizmetleri sağlayan bu şehrin otelleri aynı zamanda Mardin kültürünün esintilerini de taşıyor.

Konuklar İçin Sıra Geceleri

Mardin denildiğinde akla gelenlerden sıra geceleri ve çiğköfte sofraları bu şehre gelenleri de bekliyor. Otellerin ayrıca grup misafirlerine sıra gecesi sürprizleri bitmiyor. Ayrıca bin bir çeşit bakır kaplarda sunulan kahvaltı sofraları da lezzetinden çok görüntüleri ile anılıyor. Şehrin manzarasını ayaklar altına serecek oteller en ekonomik fiyatlar ile konuklarını ağırlamaya yılın her günü devam ediyor. Üstelik WİFİ, minibar, ısıtma ve soğutma sistemleri ile dizayn edilmiş odalar kusursuz bir tatil deneyimi için hazır.